Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLSOFIA

HUMMEL Шорцеви HMLSOFIA

1.599 ДЕНЗаштеда 640 ДЕН
959ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ANQ3AUQ225

EAN /   код

EAN /   код
8682902452471
1.599 ДЕНЗаштеда 640 ДЕН
959ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
ANQ3AUQ225

EAN /   код

EAN /   код
8682902452471
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.