Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLSOFIA

HUMMEL Шорцеви HMLSOFIA

D Sport
1.599 ДЕНЗаштеда 480 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
3SQ3AO4Z16

EAN /   код

EAN /   код
8682902452563
1.599 ДЕНЗаштеда 480 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
3SQ3AO4Z16

EAN /   код

EAN /   код
8682902452563
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.