Selected image for HUMMEL Шорцеви KID HMLFLICKER

HUMMEL Шорцеви KID HMLFLICKER

D Sport
1.590 ДЕНЗаштеда 1.113 ДЕН
477ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тиркиз

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
KDQ1AX8VRD

EAN /   код

EAN /   код
5700496717813
1.590 ДЕНЗаштеда 1.113 ДЕН
477ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
KDQ1AX8VRD

EAN /   код

EAN /   код
5700496717813
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.