Selected image for HUMMEL Шорцеви  xk

HUMMEL Шорцеви xk

D Sport
1.699ДЕН

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви Баскетcore xk

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
M
Тип на производ
Машки BASKET Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
ZIEE63YY5I

EAN /   код

EAN /   код
5700497402824
1.699ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви Баскетcore xk

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Големина
M
Тип на производ
Машки BASKET Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
ZIEE63YY5I

EAN /   код

EAN /   код
5700497402824
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.