Selected image for HUMMEL Спортски шорцеви LEINES TIGHTS

HUMMEL Спортски шорцеви LEINES TIGHTS

D Sport
990 ДЕНЗаштеда 693 ДЕН
297ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Спортски шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
BG14FLHH1I

EAN /   код

EAN /   код
2000037225306
990 ДЕНЗаштеда 693 ДЕН
297ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Спортски шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
BG14FLHH1I

EAN /   код

EAN /   код
2000037225306
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.