Selected image for HUMMEL Тренерки  долен дел women poly

HUMMEL Тренерки долен дел women poly

D Sport
2.690ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

HUMMEL Тренерки women poly долен дел

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S
Тип на производ
Женски Тренинг Тренерки

Ананас ID

Шифра на производот
J9EE60FQFR

EAN /   код

EAN /   код
5700497132905
2.690ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Тренерки women poly долен дел

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S
Тип на производ
Женски Тренинг Тренерки

Ананас ID

Шифра на производот
J9EE60FQFR

EAN /   код

EAN /   код
5700497132905
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.