Selected image for HUMMEL Тренерки HMLAPON со патент

HUMMEL Тренерки HMLAPON со патент

D Sport
3.499 ДЕНЗаштеда 1.749 ДЕН
1.750ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
BIG1A660JU

EAN /   код

EAN /   код
8682902431575
3.499 ДЕНЗаштеда 1.749 ДЕН
1.750ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
BIG1A660JU

EAN /   код

EAN /   код
8682902431575
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.