Selected image for HUMMEL Тренерки HMLASTON

HUMMEL Тренерки HMLASTON

D Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 1.673 ДЕН
717ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
FHN2AUMCLH

EAN /   код

EAN /   код
8681919776747
2.390 ДЕНЗаштеда 1.673 ДЕН
717ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
FHN2AUMCLH

EAN /   код

EAN /   код
8681919776747
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.