Selected image for HUMMEL Тренерки HMLESTRID REGULAR 7/8

HUMMEL Тренерки HMLESTRID REGULAR 7/8

D Sport
2.690 ДЕНЗаштеда 1.883 ДЕН
807ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
6ZQ1AJTKRJ

EAN /   код

EAN /   код
5700496949542
2.690 ДЕНЗаштеда 1.883 ДЕН
807ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
6ZQ1AJTKRJ

EAN /   код

EAN /   код
5700496949542
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.