Selected image for HUMMEL Тренерки KID HMLRACE

HUMMEL Тренерки KID HMLRACE

D Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 1.673 ДЕН
717ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
1MR1AGYHFG

EAN /   код

EAN /   код
5700497118312
2.390 ДЕНЗаштеда 1.673 ДЕН
717ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
1MR1AGYHFG

EAN /   код

EAN /   код
5700497118312
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.