Selected image for HUMMEL Тренерки со патент HMLAUTHENTIC WOMEN POLY

HUMMEL Тренерки со патент HMLAUTHENTIC WOMEN POLY

D Sport
3.090ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
FGD3A66SCQ

EAN /   код

EAN /   код
5700495803364
3.090ДЕН

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
FGD3A66SCQ

EAN /   код

EAN /   код
5700495803364
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.