0 thumbnail image for HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев
1 thumbnail image for HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев
2 thumbnail image for HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев
Selected image for HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев
Selected image for HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев
Selected image for HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев

HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев

D Sport
2.599 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MOZVF2S6MV

EAN /   код

EAN /   код
8682902538984
2.599 ДЕНЗаштеда 1.040 ДЕН
1.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Женски дуксер Hmlhortensia розев

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MOZVF2S6MV

EAN /   код

EAN /   код
8682902538984
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.