0 thumbnail image for HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова
1 thumbnail image for HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова
2 thumbnail image for HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова
Selected image for HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова
Selected image for HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова
Selected image for HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова

HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова

D Sport
3.499 ДЕНЗаштеда 1.749 ДЕН
1.750ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
JQX8FDJ9FI

EAN /   код

EAN /   код
8682902439595
3.499 ДЕНЗаштеда 1.749 ДЕН
1.750ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Женски дуксер HMLRASY OVERSIZE LONG портокалова

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
JQX8FDJ9FI

EAN /   код

EAN /   код
8682902439595
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.