0 thumbnail image for Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем
1 thumbnail image for Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем
2 thumbnail image for Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем
Selected image for Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем
Selected image for Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем
Selected image for Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем
Ново

Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем

D Sport
3.199 ДЕНЗаштеда 640 ДЕН
2.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
LVK2UZQ2GE

EAN /   код

EAN /   код
8682902699098
3.199 ДЕНЗаштеда 640 ДЕН
2.559ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Hummel Женски дуксер со качулка HMLTERRY, крем

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
LVK2UZQ2GE

EAN /   код

EAN /   код
8682902699098
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.