0 thumbnail image for HUMMEL Женски хеланки Hmlclea бесшевни хулахопки среден струк 210511-2508 црна
1 thumbnail image for HUMMEL Женски хеланки Hmlclea бесшевни хулахопки среден струк 210511-2508 црна
Selected image for HUMMEL Женски хеланки Hmlclea бесшевни хулахопки среден струк 210511-2508 црна
Selected image for HUMMEL Женски хеланки Hmlclea бесшевни хулахопки среден струк 210511-2508 црна

HUMMEL Женски хеланки Hmlclea бесшевни хулахопки среден струк 210511-2508 црна

D Sport
2.599 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
1.819ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски хеланки со полунизок струк

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
М

Материјал

Материјал за тока
Да

Ананас ID

Шифра на производот
TH4CKIW64K

EAN /   код

EAN /   код
5700496707685
2.599 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
1.819ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женски хеланки со полунизок струк

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
М

Материјал

Материјал за тока
Да

Ананас ID

Шифра на производот
TH4CKIW64K

EAN /   код

EAN /   код
5700496707685
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.