0 thumbnail image for HUMMEL Женски патики бели
1 thumbnail image for HUMMEL Женски патики бели
2 thumbnail image for HUMMEL Женски патики бели
3 thumbnail image for HUMMEL Женски патики бели
4 thumbnail image for HUMMEL Женски патики бели
5 thumbnail image for HUMMEL Женски патики бели
Selected image for HUMMEL Женски патики бели
Selected image for HUMMEL Женски патики бели
Selected image for HUMMEL Женски патики бели
Selected image for HUMMEL Женски патики бели
Selected image for HUMMEL Женски патики бели
Selected image for HUMMEL Женски патики бели

HUMMEL Женски патики бели

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
2.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

HUMMEL Женски патики бели

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
NECWF8GKT7

EAN /   код

EAN /   код
8682902572490
3.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
2.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Женски патики бели

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
NECWF8GKT7

EAN /   код

EAN /   код
8682902572490
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.