0 thumbnail image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
1 thumbnail image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
2 thumbnail image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
3 thumbnail image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
Selected image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
Selected image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
Selected image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви
Selected image for HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви

HUMMEL Женски шорцеви Hmlsienna T931455-9003 сиви

D Sport
1.290 ДЕНЗаштеда 645 ДЕН
645ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

HUMMEL е основан во Данска во 1923 година. Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајните кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива со комбинација на живи бои, како и микс на ретро и нови трендови за урбан изглед. Од 2006 година, Hummel се занимава и во областа на модните обувки, каде акцентот е ставен на удобноста и квалитетот, додека развиените технологии обезбедуваат максимална удобност и заштита на стапалата при секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност за комбинирање на различни стилови на овој познат бренд: спорт, начин на живот, мода и обувки. Класичната пчела или Големата пчела е препознатлив мотив на брендот Hummel. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спортски активности и за релаксација. Hummel вели: нашата страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни спортски производи што го носат уникатното наследство на Hummel. Наша цел се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во единство, добра енергија и дух. Нашиот бизнис го градиме преку брзи одговори на состојбата на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатен и експресивен дизајн, добра приказна и континуирано фокусирање на профитабилноста.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
XS

Материјал

Материјал за тока
Да

Ананас ID

Шифра на производот
YSCMVQ60S2

EAN /   код

EAN /   код
8682902248937
1.290 ДЕНЗаштеда 645 ДЕН
645ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL е основан во Данска во 1923 година. Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајните кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива со комбинација на живи бои, како и микс на ретро и нови трендови за урбан изглед. Од 2006 година, Hummel се занимава и во областа на модните обувки, каде акцентот е ставен на удобноста и квалитетот, додека развиените технологии обезбедуваат максимална удобност и заштита на стапалата при секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност за комбинирање на различни стилови на овој познат бренд: спорт, начин на живот, мода и обувки. Класичната пчела или Големата пчела е препознатлив мотив на брендот Hummel. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спортски активности и за релаксација. Hummel вели: нашата страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни спортски производи што го носат уникатното наследство на Hummel. Наша цел се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во единство, добра енергија и дух. Нашиот бизнис го градиме преку брзи одговори на состојбата на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатен и експресивен дизајн, добра приказна и континуирано фокусирање на профитабилноста.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
XS

Материјал

Материјал за тока
Да

Ананас ID

Шифра на производот
YSCMVQ60S2

EAN /   код

EAN /   код
8682902248937
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.