0 thumbnail image for Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream
1 thumbnail image for Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream
2 thumbnail image for Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream
Selected image for Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream
Selected image for Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream
Selected image for Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream
Ново

Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream

D Sport
2.699 ДЕНЗаштеда 405 ДЕН
2.294ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
М

Ананас ID

Шифра на производот
VML2U3FA8P

EAN /   код

EAN /   код
8682902719475
2.699 ДЕНЗаштеда 405 ДЕН
2.294ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Hummel Женски тренерки HMLTERRY, Cream

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
М

Ананас ID

Шифра на производот
VML2U3FA8P

EAN /   код

EAN /   код
8682902719475
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.