0 thumbnail image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
1 thumbnail image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
2 thumbnail image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
3 thumbnail image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
4 thumbnail image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
Selected image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
Selected image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
Selected image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
Selected image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни
Selected image for HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни

HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни

D Sport
1.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
1.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
5ML2UUFZXM

EAN /   код

EAN /   код
5700497066323
1.999 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
1.599ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Женски велосипедски хеланки HMLCLEA БЕСШЕВНИ црни

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
5ML2UUFZXM

EAN /   код

EAN /   код
5700497066323
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.