0 thumbnail image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
1 thumbnail image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
2 thumbnail image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
3 thumbnail image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
4 thumbnail image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
Selected image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
Selected image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
Selected image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
Selected image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви
Selected image for ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви

ICE PEAK Детски скијачки панталони LENEXA JR розеви

D Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 1.995 ДЕН
1.995ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

ICE PEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата ICE PEAK се антибактериски третирани материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои се шират на мраз кои не ја менуваат својата форма и затоа се многу удобни и затоа одличен избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.
Карактеристики:
• Марка: Ice Peak
• Група производи: панталони за скијање
• Боја: Розова
• Спорт: Скијање

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
QL6QV0F814

EAN /   код

EAN /   код
6438522707673
3.990 ДЕНЗаштеда 1.995 ДЕН
1.995ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ICE PEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата ICE PEAK се антибактериски третирани материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои се шират на мраз кои не ја менуваат својата форма и затоа се многу удобни и затоа одличен избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.
Карактеристики:
• Марка: Ice Peak
• Група производи: панталони за скијање
• Боја: Розова
• Спорт: Скијање

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
QL6QV0F814

EAN /   код

EAN /   код
6438522707673
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.