Selected image for ICE PEAK Јакна brenham

ICE PEAK Јакна brenham

D Sport
5.299 ДЕНЗаштеда 2.120 ДЕН
3.179ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

•ICEPEAK е финска марка основана во 1996 година.
•Марката е инспирирана од светските трендови и младешкиот стил на живеење и создава функционална облека за спорт, рекреација и секојдневна употреба.
•Уживањето во спортот и уживањето во природата се најдобри заедно со пријателите и семејството и затоа создавајте облека што ќе помогне за забава на отворено.
•Во колекциите се прикажани живописни бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови.
•Некои од главните карактеристики на опсегот IcePeak се антибактериски третирани материјали, антипилационен третман кој ја одржува облеката подолго време сочувана.

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.88 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
LSV909JQOD

EAN /   код

EAN /   код
6438549277456
5.299 ДЕНЗаштеда 2.120 ДЕН
3.179ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

•ICEPEAK е финска марка основана во 1996 година.
•Марката е инспирирана од светските трендови и младешкиот стил на живеење и создава функционална облека за спорт, рекреација и секојдневна употреба.
•Уживањето во спортот и уживањето во природата се најдобри заедно со пријателите и семејството и затоа создавајте облека што ќе помогне за забава на отворено.
•Во колекциите се прикажани живописни бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови.
•Некои од главните карактеристики на опсегот IcePeak се антибактериски третирани материјали, антипилационен третман кој ја одржува облеката подолго време сочувана.

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.88 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
LSV909JQOD

EAN /   код

EAN /   код
6438549277456
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.