0 thumbnail image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
1 thumbnail image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
2 thumbnail image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
3 thumbnail image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
Selected image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
Selected image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
Selected image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни
Selected image for ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни

ICE PEAK Женски скијачки панталони ENTIAT црни

D Sport
6.799 ДЕНЗаштеда 3.399 ДЕН
3.400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ICE PEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата ICE PEAK се антибактериски обработени материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои не ја менуваат својата форма и затоа се многу удобни и затоа одличен избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
PX6OVTUG2J

EAN /   код

EAN /   код
6438522498991
6.799 ДЕНЗаштеда 3.399 ДЕН
3.400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ICE PEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата ICE PEAK се антибактериски обработени материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои не ја менуваат својата форма и затоа се многу удобни и затоа одличен избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
PX6OVTUG2J

EAN /   код

EAN /   код
6438522498991
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.