0 thumbnail image for ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни
1 thumbnail image for ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни
2 thumbnail image for ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни
Selected image for ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни
Selected image for ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни
Selected image for ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни

ICEPEAK Машки скијачки панталони Otso црни

D Sport
6.799ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ICEPEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата на IcePeak се антибактериски третирани материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои не ја менуваат својата форма и се многу удобни и затоа се одлични. избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
52

Ананас ID

Шифра на производот
2MJNV8R31R

EAN /   код

EAN /   код
6438522556127
6.799ДЕН

Опис на производот

ICEPEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата на IcePeak се антибактериски третирани материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои не ја менуваат својата форма и се многу удобни и затоа се одлични. избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.69 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
52

Ананас ID

Шифра на производот
2MJNV8R31R

EAN /   код

EAN /   код
6438522556127
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.