0 thumbnail image for ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти
1 thumbnail image for ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти
2 thumbnail image for ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти
Selected image for ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти
Selected image for ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти
Selected image for ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти

ICEPEAK Ски панталони за момчиња JUBA жолти

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 1.899 ДЕН
1.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

ICEPEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата IcePeak се антибактериски обработени материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои не ја менуваат својата форма и се многу удобни и затоа се одлични. избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
122

Ананас ID

Шифра на производот
5PBQV4G185

EAN /   код

EAN /   код
6438522668424
3.799 ДЕНЗаштеда 1.899 ДЕН
1.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ICEPEAK е фински бренд основан во 1996 година. Брендот е инспириран од светските трендови и младешкиот начин на живот и создава функционална облека за спорт, одмор и секојдневна употреба. Уживањето во спортот и уживањето во природата е најдобро заедно со пријателите и семејството, па тие создаваат облека што ќе помогне да се забавувате на отворено. Во колекциите тоа го покажува со живи бои, трендовски дизајни и секогаш функционални стилови. Некои од главните карактеристики на палетата IcePeak се антибактериски обработени материјали, третман против пилинг кој ја одржува облеката долго време зачувана, кул технологија за најдобар можен пренос на влага, ткаенини кои не ја менуваат својата форма и се многу удобни и затоа се одлични. избор за сите оние кои се занимаваат со активности кои бараат целосна слобода на движење.

Спецификации

Бренд
ICEPEAK

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
122

Ананас ID

Шифра на производот
5PBQV4G185

EAN /   код

EAN /   код
6438522668424
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.