0 thumbnail image for ICEPEAK Женски ски ракавици Хајден Џуниор Пинк
1 thumbnail image for ICEPEAK Женски ски ракавици Хајден Џуниор Пинк
Selected image for ICEPEAK Женски ски ракавици Хајден Џуниор Пинк
Selected image for ICEPEAK Женски ски ракавици Хајден Џуниор Пинк

ICEPEAK Женски ски ракавици Хајден Џуниор Пинк

D Sport
1.390 ДЕНЗаштеда 417 ДЕН
973ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

• Група производи: Ракавици
• Боја: Розова
• Спорт: Скијање
• Програма: Детска

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
М
Главен материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиестер 100%

Ананас ID

Шифра на производот
FKVMVEHBY6

EAN /   код

EAN /   код
6438522944597
1.390 ДЕНЗаштеда 417 ДЕН
973ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Група производи: Ракавици
• Боја: Розова
• Спорт: Скијање
• Програма: Детска

Спецификации

Бренд
Ice peak

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
М
Главен материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Полиестер 100%

Ананас ID

Шифра на производот
FKVMVEHBY6

EAN /   код

EAN /   код
6438522944597
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.