Slike INNVENTA Sperginn q10/16 таблети
Slike INNVENTA Sperginn q10/16 таблети

INNVENTA Sperginn q10/16 таблети

Anni Farm
1.544ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Моќна формулација за подобрување на машкото репродуктивно здравје
- Моќна формулација за јакнење на машкото репродуктивно здравје
- Докажано зголемува квалитет, број и подвижност на сперматозоидите
- Придонесува за плодност и одржување на нормално ниво на тестостерон во крвта
- Комплементарен на хормонската терапија
- Ефикасен при третман на еректилна дисфункција
- Заштита на клетките од оксидативен стрес
- Комфорно дозирање, еднаш дневно
Активни состојки:
1 таблета со модифицирано ослободување: L-аргинин 300 mg, L-карнитин 200 mg, L-орнитин 100 mg, L-цитрулин 100 mg, витамин Е (D-алфа-токоферилацетат) 30 mg, коензим Q10 60 mg, цинк (цинк-оксид) 3 mg, сув екстракт од семе од гуарана станд. на 8% кофеин 50 mg.
Дозирање - употреба:
Се пие 1 таблета дневно со чаша вода.

Спецификации

Бренд
INNVENTA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
M6UMUHNAC4

EAN /   код

EAN /   код
8606108635056
1.544ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Моќна формулација за подобрување на машкото репродуктивно здравје
- Моќна формулација за јакнење на машкото репродуктивно здравје
- Докажано зголемува квалитет, број и подвижност на сперматозоидите
- Придонесува за плодност и одржување на нормално ниво на тестостерон во крвта
- Комплементарен на хормонската терапија
- Ефикасен при третман на еректилна дисфункција
- Заштита на клетките од оксидативен стрес
- Комфорно дозирање, еднаш дневно
Активни состојки:
1 таблета со модифицирано ослободување: L-аргинин 300 mg, L-карнитин 200 mg, L-орнитин 100 mg, L-цитрулин 100 mg, витамин Е (D-алфа-токоферилацетат) 30 mg, коензим Q10 60 mg, цинк (цинк-оксид) 3 mg, сув екстракт од семе од гуарана станд. на 8% кофеин 50 mg.
Дозирање - употреба:
Се пие 1 таблета дневно со чаша вода.

Спецификации

Бренд
INNVENTA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
M6UMUHNAC4

EAN /   код

EAN /   код
8606108635056
Понуди од други продавачи за истиот производ
INNVENTA Sperginn q10/16 таблети
INNVENTA Sperginn q10/16 таблети
1.335ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
INNVENTA Sperginn q10/16 таблети
INNVENTA Sperginn q10/16 таблети
1.335ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.