Selected image for INOXBONOMI Сет иноксни ножеви 6/1и 32006-М кафеави

INOXBONOMI Сет иноксни ножеви 6/1и 32006-М кафеави

AНАНАС ШОП
300ДЕН

Боја:Светло кафеава

Големина

Опис на производот

Материјал: инокс/пластика
Должина на сечило: 11цм
Дебелина на сечило 0.8мм

Спецификации

Бренд
INOXBONOMI

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава
Големина
11цм

Ананас ID

Шифра на производот
M134PLCFXN

EAN /   код

EAN /   код
8607684320365
300ДЕН

Опис на производот

Материјал: инокс/пластика
Должина на сечило: 11цм
Дебелина на сечило 0.8мм

Спецификации

Бренд
INOXBONOMI

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава
Големина
11цм

Ананас ID

Шифра на производот
M134PLCFXN

EAN /   код

EAN /   код
8607684320365
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.