Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор
Slike INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор

INTENSO SSD диск 2,5" 128 GB SATA III Топ SSD-SATA3-128 GB/Гор

Нексио
810ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• SSD диск 2,5"
• Капацитет: 128 GB
• Интерфејс SATA III (6 Gbps)
• MLC со голема брзина
• Брзина на читање: 520 MB/s
• Брзина на запишување: 500 MB/s
• Ниска потрошувачка

Спецификации

Бренд
Intenso

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на интерфејс
ЧАСОВИ 3
Тип
HDD / SSD
Брзина на читање
520 MB/s
Брзина на пишување
500 MB/s
Капацитет на SSD
128 GB

Ананас ID

Шифра на производот
I0YA9DKGLV

EAN /   код

EAN /   код
4034303016679
810ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:

• SSD диск 2,5"
• Капацитет: 128 GB
• Интерфејс SATA III (6 Gbps)
• MLC со голема брзина
• Брзина на читање: 520 MB/s
• Брзина на запишување: 500 MB/s
• Ниска потрошувачка

Спецификации

Бренд
Intenso

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на интерфејс
ЧАСОВИ 3
Тип
HDD / SSD
Брзина на читање
520 MB/s
Брзина на пишување
500 MB/s
Капацитет на SSD
128 GB

Ананас ID

Шифра на производот
I0YA9DKGLV

EAN /   код

EAN /   код
4034303016679

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.