Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона бела орхидеја
Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона бела орхидеја

INTERTREND Саксија 13 см аризона бела орхидеја

Меркур
350ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона бела орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
55D800ZS62

EAN /   код

EAN /   код
383003162917
350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона бела орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
55D800ZS62

EAN /   код

EAN /   код
383003162917
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.