Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона лила - орхидеја
Slike INTERTREND Саксија 13 см аризона лила - орхидеја

INTERTREND Саксија 13 см аризона лила - орхидеја

Меркур
310ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона лила - орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
4VC80XLEXA

EAN /   код

EAN /   код
383003162987
310ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 13 см аризона лила - орхидеја

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
4VC80XLEXA

EAN /   код

EAN /   код
383003162987
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.