Slike INTERTREND Саксија 711 14 см жолта
Slike INTERTREND Саксија 711 14 см жолта

INTERTREND Саксија 711 14 см жолта

Меркур
155ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 711 14 см жолта

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
CDO80C6KWC

EAN /   код

EAN /   код
383110790223
155ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 711 14 см жолта

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
CDO80C6KWC

EAN /   код

EAN /   код
383110790223
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.