Slike INTERTREND Саксија буча 510/12 темно црвена
Slike INTERTREND Саксија буча 510/12 темно црвена

INTERTREND Саксија буча 510/12 темно црвена

Меркур
250ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија буча 510/12 темно црвена

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
92I80U6YRG

EAN /   код

EAN /   код
383110790131
250ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија буча 510/12 темно црвена

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
92I80U6YRG

EAN /   код

EAN /   код
383110790131
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.