0 thumbnail image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
1 thumbnail image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
2 thumbnail image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
3 thumbnail image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
4 thumbnail image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
Selected image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
Selected image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
Selected image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
Selected image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07
Selected image for INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07

INTEX Базен со метална рамка PRISM FRAME CLEARVIEW PREMIUM 4,27 X 1,07

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
30.000 ДЕНЗаштеда 11.010 ДЕН
18.990ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Базен со пумпа 

Содржина на пакетот: базен, пумпа со филтер, безбедносна скала, основа, капак

Димензии на базенот: 4,27 m × 1,07 m

Пумпа за филтрирање: 220-240 V

Наменет за возраст: 6+ години

Капацитет на пумпата: 3785 lit

Капацитет на базенот (90%): 12.706 литри

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Длабочина
1070 mm
Дијаметар
427 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Препорачана возраст
6+
Капацитет (L)
12706 L

Ананас ID

Шифра на производот
0H0XL44A5T

EAN /   код

EAN /   код
6941057423104
30.000 ДЕНЗаштеда 11.010 ДЕН
18.990ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Базен со пумпа 

Содржина на пакетот: базен, пумпа со филтер, безбедносна скала, основа, капак

Димензии на базенот: 4,27 m × 1,07 m

Пумпа за филтрирање: 220-240 V

Наменет за возраст: 6+ години

Капацитет на пумпата: 3785 lit

Капацитет на базенот (90%): 12.706 литри

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Длабочина
1070 mm
Дијаметар
427 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Препорачана возраст
6+
Капацитет (L)
12706 L

Ананас ID

Шифра на производот
0H0XL44A5T

EAN /   код

EAN /   код
6941057423104
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.