Slike INVITOP Филтер за прочистувач на воздух MAX
Ново
Slike INVITOP Филтер за прочистувач на воздух MAX
Ново

INVITOP Филтер за прочистувач на воздух MAX

СИНПЕКС
1.544ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Заменски хепа филтер за прочистувач на воздух Invitop Маx.


3-слоен хепа филтер со активен јаглен.

Спецификации

Бренд
INVITOP

Ананас ID

Шифра на производот
F0PNMUDDGA

EAN /   код

EAN /   код
5000000018116
1.544ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Заменски хепа филтер за прочистувач на воздух Invitop Маx.


3-слоен хепа филтер со активен јаглен.

Спецификации

Бренд
INVITOP

Ананас ID

Шифра на производот
F0PNMUDDGA

EAN /   код

EAN /   код
5000000018116
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.