Selected image for IPANEMA Апостолки JAPANKE IPANEMA ANATOMIC COLORS KIDS

IPANEMA Апостолки JAPANKE IPANEMA ANATOMIC COLORS KIDS

D Sport
899 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тиркиз

Големина

Опис на производот

Апостолки

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тиркиз
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
XPMVYQFU7D

EAN /   код

EAN /   код
7909806605408
899 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Апостолки

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Тиркиз
Големина
31

Ананас ID

Шифра на производот
XPMVYQFU7D

EAN /   код

EAN /   код
7909806605408
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.