Selected image for IPANEMA Апостолки JAPANKE IPANEMA BOSSA SOFT CHIC  FEM
Ново

IPANEMA Апостолки JAPANKE IPANEMA BOSSA SOFT CHIC FEM

D Sport
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

Апостолки

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
JAQDKCFK8A

EAN /   код

EAN /   код
7909806728732
1.399 ДЕНЗаштеда 420 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Апостолки

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
JAQDKCFK8A

EAN /   код

EAN /   код
7909806728732
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.