Selected image for IPANEMA Папучи IPANEMA STREET II FEM

IPANEMA Папучи IPANEMA STREET II FEM

1.299ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
E30QA501CO

EAN /   код

EAN /   код
7909806697038
1.299ДЕН

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
E30QA501CO

EAN /   код

EAN /   код
7909806697038
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.