Selected image for IPANEMA Сандали  IPANEMA SOLAR SANDAL FEM

IPANEMA Сандали IPANEMA SOLAR SANDAL FEM

1.699 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.189ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Сандали

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.94 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
176QZ16B3Q

EAN /   код

EAN /   код
7909806772223
1.699 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.189ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Сандали

Спецификации

Бренд
Ipanema

Тежина и димензии

Тежина
0.94 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
176QZ16B3Q

EAN /   код

EAN /   код
7909806772223
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.