Selected image for IPEKCE Чаршав и180*200

IPEKCE Чаршав и180*200

Хомакс
575ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

IPEKCE Чаршав и180*200

Спецификации

Бренд
IPEKCE

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
96AV8MMTTI

EAN /   код

EAN /   код
ANMS6TYEJG
575ДЕН

Опис на производот

IPEKCE Чаршав и180*200

Спецификации

Бренд
IPEKCE

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
96AV8MMTTI

EAN /   код

EAN /   код
ANMS6TYEJG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.