Selected image for IPEKCE Постелнина и-котон бокс сатен цк нев таким

IPEKCE Постелнина и-котон бокс сатен цк нев таким

Хомакс
7.490ДЕН

Боја:Виолетова

Опис на производот

IPEKCE Постелнина и-котон бокс сатен цк нев таким

Спецификации

Бренд
IPEKCE

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
OJNU8WEFA1

EAN /   код

EAN /   код
ANXJATYMMU
7.490ДЕН

Опис на производот

IPEKCE Постелнина и-котон бокс сатен цк нев таким

Спецификации

Бренд
IPEKCE

Тежина и димензии

Тежина
1.19 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
OJNU8WEFA1

EAN /   код

EAN /   код
ANXJATYMMU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.