Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
2.145 ДЕНЗаштеда 429 ДЕН
1.716ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x300cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
80x300cm

Ананас ID

Шифра на производот
166QJHR305

EAN /   код

EAN /   код
ANDK3DHWC1
2.145 ДЕНЗаштеда 429 ДЕН
1.716ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x300cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
80x300cm

Ананас ID

Шифра на производот
166QJHR305

EAN /   код

EAN /   код
ANDK3DHWC1

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.