Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
3.290 ДЕНЗаштеда 658 ДЕН
2.632ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Боја:Тегет

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 160x230cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
160x230cm

Ананас ID

Шифра на производот
EI6QJH6MC6

EAN /   код

EAN /   код
AN0A3DH924
3.290 ДЕНЗаштеда 658 ДЕН
2.632ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 160x230cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
160x230cm

Ананас ID

Шифра на производот
EI6QJH6MC6

EAN /   код

EAN /   код
AN0A3DH924

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.