Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x150cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Големина
80x150cm

Ананас ID

Шифра на производот
83IQJB3K16

EAN /   код

EAN /   код
ANOC2DH0BG
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 03/10/2023 до 31/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x150cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Големина
80x150cm

Ананас ID

Шифра на производот
83IQJB3K16

EAN /   код

EAN /   код
ANOC2DH0BG

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.