Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
1.930 ДЕНЗаштеда 386 ДЕН
1.544ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 120x180cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
120x180cm

Ананас ID

Шифра на производот
C9IQJKP6MQ

EAN /   код

EAN /   код
AN2K1DH3Q7
1.930 ДЕНЗаштеда 386 ДЕН
1.544ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 120x180cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Големина
120x180cm

Ананас ID

Шифра на производот
C9IQJKP6MQ

EAN /   код

EAN /   код
AN2K1DH3Q7

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.