Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x150cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
80x150cm

Ананас ID

Шифра на производот
NJIQJWN6B4

EAN /   код

EAN /   код
AN2G1DHFM2
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 80x150cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
80x150cm

Ананас ID

Шифра на производот
NJIQJWN6B4

EAN /   код

EAN /   код
AN2G1DHFM2

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.