0 thumbnail image for Јакна детска машкa
1 thumbnail image for Јакна детска машкa
2 thumbnail image for Јакна детска машкa
Selected image for Јакна детска машкa
Selected image for Јакна детска машкa
Selected image for Јакна детска машкa

Јакна детска машкa

Феникс
2.400 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.040ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Материјал: 100% полиестер

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
14.0

Ананас ID

Шифра на производот
G9W237S35S

EAN /   код

EAN /   код
ANL9TO2N5R
2.400 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
2.040ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Материјал: 100% полиестер

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
14.0

Ананас ID

Шифра на производот
G9W237S35S

EAN /   код

EAN /   код
ANL9TO2N5R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.