Slike JAMIESON Magnesium/90x250mg таблети
Slike JAMIESON Magnesium/90x250mg таблети

JAMIESON Magnesium/90x250mg таблети

Anni Farm
475ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Магнезиум има големо влијание за здравјето на коските, мускулите и срцето, односно помага во нивното правилно функционирање.
Состав во 1 таблета:
Елементарен магнезиум (оксид, глуконат, лактат)………………………..………………..250 mg
Начин на употреба – возрасни:
Земете 1 обложена таблета 2 пати дневно.
Пакување: 90 обложени таблети.

Спецификации

Бренд
JAMIESON

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
PKUMUSRC81

EAN /   код

EAN /   код
064642027078
475ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Магнезиум има големо влијание за здравјето на коските, мускулите и срцето, односно помага во нивното правилно функционирање.
Состав во 1 таблета:
Елементарен магнезиум (оксид, глуконат, лактат)………………………..………………..250 mg
Начин на употреба – возрасни:
Земете 1 обложена таблета 2 пати дневно.
Пакување: 90 обложени таблети.

Спецификации

Бренд
JAMIESON

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
PKUMUSRC81

EAN /   код

EAN /   код
064642027078
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.