Slike JGL Prolife капсули x 20
Slike JGL Prolife капсули x 20

JGL Prolife капсули x 20

Anni Farm
352ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Prolife е современ регулатор на цревната микрофлора кој делува природно и нема штетни влијанија. Овој додаток на исхраната содржи пробиотик и пребиотик, како и препорачани дози на Б витамини.

Спецификации

Бренд
JGL

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
AEENU2EHTC

EAN /   код

EAN /   код
3856013222178
352ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Prolife е современ регулатор на цревната микрофлора кој делува природно и нема штетни влијанија. Овој додаток на исхраната содржи пробиотик и пребиотик, како и препорачани дози на Б витамини.

Спецификации

Бренд
JGL

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
AEENU2EHTC

EAN /   код

EAN /   код
3856013222178
Понуди од други продавачи за истиот производ
JGL Prolife капсули x 20
JGL Prolife капсули x 20
340ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
JGL Prolife капсули x 20
JGL Prolife капсули x 20
340ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.