0 thumbnail image for JOIE Креветче Allura Flowers Forever
1 thumbnail image for JOIE Креветче Allura Flowers Forever
2 thumbnail image for JOIE Креветче Allura Flowers Forever
Selected image for JOIE Креветче Allura Flowers Forever
Selected image for JOIE Креветче Allura Flowers Forever
Selected image for JOIE Креветче Allura Flowers Forever

JOIE Креветче Allura Flowers Forever

ЕНЦИ МЕНЦИ
5.850ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

На прв поглед
Лесно и едноставно, дизајнирано за спиење или играње на бебето дома или во движење.
Се што е потребно за патување без напор во еден уреден пакет. Дизајниранo со 2 висини за да се сместат лесно помали бебиња и постари деца.

Карактеристики и придобивки
Едноставен и стилски дизајн со изложени шипки го надополнува секој простор
Горното ниво со целосна големина се отстранува и се прицврстува лесно
Ултра сигурна рамка за време на спиење или играње
Отстранлив душек за дремење или играње
2 интегрирани тркала
Мрежа за вентилација од сите 4 страни
Подигнатата основа го одржува бебето подигнато од ладните струи
Вклучена уредна патна торба за патување и складирање
Патент на страните за лесно влегување
Тежина на производот: 10,84 kg

Отворен производ Големина: l 126,5 x w 65 x h 80,5 cm

Преклопен производ Големина: l 79,7 x w 27 x h 23 cm

Употреба на производот: Од раѓање до 15 кг

Сертификација за тестирање: EN 716-1:2008+A1:2013

Спецификации

Бренд
Joie

Тежина и димензии

Тежина
11.1 kg
Ширина
10.4 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
OF3LZWLYQD

EAN /   код

EAN /   код
ANCNMWYC80
5.850ДЕН

Опис на производот

На прв поглед
Лесно и едноставно, дизајнирано за спиење или играње на бебето дома или во движење.
Се што е потребно за патување без напор во еден уреден пакет. Дизајниранo со 2 висини за да се сместат лесно помали бебиња и постари деца.

Карактеристики и придобивки
Едноставен и стилски дизајн со изложени шипки го надополнува секој простор
Горното ниво со целосна големина се отстранува и се прицврстува лесно
Ултра сигурна рамка за време на спиење или играње
Отстранлив душек за дремење или играње
2 интегрирани тркала
Мрежа за вентилација од сите 4 страни
Подигнатата основа го одржува бебето подигнато од ладните струи
Вклучена уредна патна торба за патување и складирање
Патент на страните за лесно влегување
Тежина на производот: 10,84 kg

Отворен производ Големина: l 126,5 x w 65 x h 80,5 cm

Преклопен производ Големина: l 79,7 x w 27 x h 23 cm

Употреба на производот: Од раѓање до 15 кг

Сертификација за тестирање: EN 716-1:2008+A1:2013

Спецификации

Бренд
Joie

Тежина и димензии

Тежина
11.1 kg
Ширина
10.4 mm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
OF3LZWLYQD

EAN /   код

EAN /   код
ANCNMWYC80
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.