0 thumbnail image for JOIE Оградица Cheer Little Explorer
1 thumbnail image for JOIE Оградица Cheer Little Explorer
2 thumbnail image for JOIE Оградица Cheer Little Explorer
Selected image for JOIE Оградица Cheer Little Explorer
Selected image for JOIE Оградица Cheer Little Explorer
Selected image for JOIE Оградица Cheer Little Explorer

JOIE Оградица Cheer Little Explorer

ЕНЦИ МЕНЦИ
8.590ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

Едноставен и стилски дизајн со метални шипки кои го исполнуваат секој простор.
Душече кое што се вади, за двојна намена, за спиење или играње.
Мрежа на сите 4 страни за вентилација.
Компактна оградица, лесно се затвара за складирање или патување.
Рачка за носење.
Страничен патент за лесно влегување.
Две плишани играчки кои се прикачени на страната , за да го надополнат изгледот.
Димензии: 96 х 96 х 76см

Спецификации

Бренд
Joie

Тежина и димензии

Тежина
13.1 kg
Ширина
12 mm

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
CI3LZIRHUF

EAN /   код

EAN /   код
AN4NMWYOQ7
8.590ДЕН

Опис на производот

Едноставен и стилски дизајн со метални шипки кои го исполнуваат секој простор.
Душече кое што се вади, за двојна намена, за спиење или играње.
Мрежа на сите 4 страни за вентилација.
Компактна оградица, лесно се затвара за складирање или патување.
Рачка за носење.
Страничен патент за лесно влегување.
Две плишани играчки кои се прикачени на страната , за да го надополнат изгледот.
Димензии: 96 х 96 х 76см

Спецификации

Бренд
Joie

Тежина и димензии

Тежина
13.1 kg
Ширина
12 mm

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
CI3LZIRHUF

EAN /   код

EAN /   код
AN4NMWYOQ7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.